KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13249289
nr 1324 9289
Gérard Titus-Carmel
(f. 1942), Frankrike
Färgetsning, Signerad, numrerad 57/100m -76. Oramat löst blad. Motivet: ca 49x39 cm
Gérard Titus-Carmel, fransk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 maj 2020
kl 20:44:20
4/5 13:54:34
Gérard Titus-Carmel
Läs mer om Gérard Titus-Carmel